Vývojový Konstruktér Archived

GoodWorker.EU Czechia

Published: 2019-06-18 Ad Code: YyA6bEM Views: 637

Přijmeme konstruktéra do našeho týmu. Atraktivní mzdové ohodnocení, práce na HPP. Závodní stravování. Možnost profesního a osobnostního růstu

 Mzda, finanční podmínky:

  • výše mzdy vývojového konstruktéra záleží na praxi a kvalifikaci;
  • 5 týdnů dovolené;
  • příspěvek na penzijní připojištění;
  •  MultiSport kartа;
  • věrnostní bonus za odpracované roky.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza;
  • nabídka práce v Hořovicích;
  • zázemí dynamicky rostoucí společnosti s mezinárodním kreditem;
  • možnost profesního a osobnostního růstu, atraktivní mzdové ohodnocení;
  • moderní pracovní a přátelský kolektiv;
  • místo výkonu práce Hořovice, okres Beroun, nedaleko Prahy;
  • práce na HPP - hlavní pracovní poměr;
  • nástup na pozici „vývojový konstruktér“možný ihned nebo po dohodě.

Náplň práce:

  • návrh a konstrukční řešení výrobků a doplňků v oblasti bazénů a jejich zastřešení;
  • samostatná práce na vývojových projektech směřujících k rozšíření portfolia společnosti;
  • podílení se na inovaci či změnových řízeních stávajících výrobků;
  • asistentce při zavádění nových prototypů do výroby.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • VŠ technického zaměření;
  • zkušenost v oblasti vývoje nových produktů;
  • znalost Solid Works nebo alternativního CAD nástroje;
  • zodpovědnost a samostatnost v realizaci svěřených projektů;
  • schopnost realizovat nápady;
  • odhodlání k dokončování projektů;
  • pečlivost;
  • zákaznický pohled;
  • AJ – minimálně čtení technické dokumentace;
  • ŘP sk. B.

Stravování:

  • dotované závodní stravování;
  • stravenky.

Pracovní doba:

  • jednosměnný provoz;
  • PO – PÁ, po 8 hod/den.

Kontakt pro zájemce o práci:

  • Viktorie Romanova
  • Tel.: +420 724 969 679
  • (viber):  +420 724 969 679
  • e-mail: v.romanova@goodworker.eu

Details

Salary

From 500 EUR

Employment Type

Full time

Published : 2019-06-18

Ad Code: YyA6bEM

Views: 637

Select bus line