Čalouník, práce ve výrobě nábytku. Pomoc s vyřízením pracovní vízy pro cizince, Slovensko Archived

EUROPA WORKINTENSE spol. s r. o. Slovakia

Published: 2021-09-24 Ad Code: gxdJGxd Views: 1765

Nabídka práce ve výrobě nábytku. Nástupní mzda 4,70 €/ hod. Práce s ubytováním. Možnost čerpání firemních benefitů. Zajistíme pracovní vízum

Mzda, finanční podmínky:

  • nástupní mzda 4,70 € / hod.;
  • po školení (3 – 6 měs ) mzda 5,25 -6,25 € / hod.;
  • příspěvek na stravování, penzijní připojištění, masáže u smluvených masérů;
  • 23 dnů dovolené

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá práce na Slovensku ve silné české společnosti;
  • stabilní finanční ohodnocení;
  • práce v ranní a odpolední směny;
  • nabídka práce výhodná pro cizince, zajistíme ubytování v blízkosti pracoviště;
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza;
  • odměnu na základě hodinové mzdy;
  • možnost čerpání firemních benefitu – příspěvek na: stravování, penzijní připojištění, masáže u smluvených masérů.
  • nástup na pozici čalouník ve výrobě možný po dohodě.

Náplň práce:

  • práce s celým cyklem výroby nábytku;
  • čalounění nábytku (postele, pohovky, pohovky, křesla atd.);
  • práce s měkkými plnivy, pěnovou gumou, sintiponem, holofiberem atd. ;
  • práce s dekorativními hřebíkamy  a se všemi druhy látek, ekokůže, přírodní kůže.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • manuální zručnost a fyzickou zdatnost;
  • zodpovědnost a důraz na kvalitu;
  • pečlivost, samostatnost a zodpovědnost;
  • dodržování předepsaných bezpečnostních předpisů a technologických postupů;
  • čistý trestní rejstřík;
  • chuť pracovat a učit se nové věci

Stravování:

  • příspěvek na stravování;
  • kuchyň na pracovišti.

Pracovní doba:

  • dvousměnný provoz;
  •  ranní od 6.00h do 14.00h, odpolední od 14.00h do 22.00h.

Salary

From 900 EUR

Full time

Published : 2021-09-24

Ad Code: gxdJGxd

Views: 1765