Controlling Specialist Junior – Kralupy nad Vltavou

Bidfood Czech Republic s.r.o. Czechia

Published: 2020-12-11 Ad Code: 1eB2Pbw Views: 4923

offer.reply.sticky.label

Hledáme novou kolegyni nebo kolegu na pozici Controlling Specialist Junior, který bude posilou pro naše finanční oddělení a controlling. Pozice je vhodná i pro absolventy.

Požadujeme

  • minimálně SŠ ekonomického zaměření
  • dobrá uživatelská znalost MS EXCEL a chuť se v tomto směru zlepšovat
  • dobrá znalost AJ
  • výborné analytické a logické myšlení
  • ochotu se dále učit a pracovat na sobě
  • schopnost komunikovat s kolegy napříč společností
  • pečlivost, preciznost, spolehlivost, zaměření na detail
  • zkušenosti s IFRS výhodou

Co Vás čeká?

  • spolupráce na přípravě pravidelných reportů, ekonomických a finančních
  • spolupráce při vývoji a optimalizaci reportingu
  • komunikace napříč skupinou BIDFOOD CZ&SK i směrem k mateřské společnosti
  • pomoc při zpracování měsíční závěrky
  • pomoc s přípravou podkladů pro audit
  • tvorba ad-hoc reportů
  • tvorba statistik ČSÚ, ČNB

Nabízíme, benefity

  • jistota zaměstnání v zavedené společnosti
  • pečlivé zaškolení, mentoring
  • prostor pro vlastní rozvoj a kreativitu
  • 5 týdnů dovolené
  • jazykové kurzy
  • dotované obědy v prostorách společnosti
  • příspěvek na penzijní připojištění (po prvním roce zaměstnání)
  • zvýhodněný telefonní tarif
  • zaměstnanecké nákupy

Místo pracoviště: Kralupy nad Vltavou

Pracovní vztah: plný úvazek

Smluvní vztah: pracovní smlouva na dobu neurčitou

Kontaktní osoba: Tereza Korousová, +420 315 706 220, personalni@bidfood.cz,

V případě Vašeho zájmu, prosím, zašlete strukturovaný životopis v českém jazyce na uvedenou e-mailovou adresu.

Salary

From 1000 EUR

Full time

Education level

Middle

Sector of activity

Manual work, manufacturing

Published : 2020-12-11

Ad Code: 1eB2Pbw

Views: 4923