Dělník ve výrobě palet. Paletový servis. Práce v okolí Prahy

Dřevomistr s.r.o. Czechia

Published: 2020-12-22 Ad Code: y8yjo9A Views: 9721

offer.reply.sticky.label

Přijmeme dělníka do výroby palet. Mzda 100 Kč/hod. Výdělek až 27 000 Kč. Zajišťujeme ubytování zdarma. Podpora pracovního víza a povolení. Stálá práce

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda dělníka ve výrobě palet 100 Kč/hod.;
  • výdělek až 27 000 Kč/měsíc;
  • nutnost dodržení normy;
  • ubytování zdarma přímo v areálu;
  • zajišťujeme ochranné pomůcky;
  • za zaměstnance hradíme zdravotní, důchodové a nemocenské pojištění.

Náplň práce:

  • výroba palet ze dřeva;
  • manuální práce se dřevem a příprava zboží k expedici;
  • práce s pneumatickou pistolí;
  • začištění hotových výrobků;
  • kontrola jakosti;

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na pozici dělníka ve výrobě palet;
  • dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost;
  • spolehlivost, samostatnost;
  • manuální zručnost;
  • čistý trestní rejstřík;
  • schopnost učit se novým věcem;
  • dodržování bezpečnostních předpisů na pracovišti;
  • ochota pracovat v prašném prostředí.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá práce v České republice;
  • přátelský kolektiv ve společnosti Paletový servis;
  • místo výkonu práce Kralupy nad Vltavou - práce v okolí Prahy;
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), DPČ (dohoda o pracovní činnosti), po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP (hlavní pracovní poměr - za zaměstnance hradíme zdravotní, důchodové a nemocenské pojištění);
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza;
  • nástup na pozici dělníka ve výrobě palet možný ihned nebo po dohodě.

Stravování:

  • vlastní.

Pracovní doba:

  • ranní a odpolední směny - 6.00/18:00;
  • Po-Pá 10-12 hod./den.;
  • So 8 hod./den.

Kontakt pro zájemce o práci:

  • Liudmyla Shyika
  • Tel: +420 702 086 623
  • Viber: +420 702 086 623
  • E-mail: l.shyika@workintense.eu

Salary

From 1000 EUR

Full time

Education level

Unfinished middle

Sector of activity

Agriculture

Published : 2020-12-22

Ad Code: y8yjo9A

Views: 9721