Dělník ve výrobě. Pekárna Breadway. Práce v Praze - Horní Počernice Archived

GRANHUS pekařství s.r.o. Czechia

Published: 2020-11-30 Ad Code: 1ORdryO Views: 11739

Přijmeme dělníka do výroby. Výdělek až 27 000 Kč. Práce vhodná pro muže i ženy. Pomoc s vyřízením pracovního víza a povolení. Zálohy každý týden

Mzda, finanční podmínky:

  • mzdové ohodnocení dělníka ve výrobě 103 Kč/hod.
  • výdělek až 27 000 Kč
  • možnost zajištění ubytování
  • za zaměstnance hradíme zdravotní, důchodové a nemocenské pojištění
  • zálohy každý týden

Náplň práce:

  • výroba pečiva – kroucení těsta
  • balení výrobků
  • příprava surovin
  • rovnání a třídění pečiva
  • úklid

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe v potravinářství na pozici dělníka ve výrobě
  • zkušenosti s pomalu zrajícím těstem výhodou
  • zodpovědnost, pečlivost, a manuální zručnost
  • čistý trestní rejstřík
  • platný potravinářský průkaz (možné vystavit při vstupní lékařské prohlídce)
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • schopnost učit se novým věcem

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá práce v Praze
  • stabilní pracoviště v pekárně Breadway
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza
  • místo výkonu práce v Praze- Horní Počernice
  • dobrá dopravní dostupnost MHD
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP (hlavní pracovní poměr - za zaměstnance hradíme zdravotní, důchodové a nemocenské pojištění)
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU
  • nástup na pozici dělníka ve výrobě možný ihned nebo po dohodě

Stravování:

  • vlastní

Pracovní doba:

  • dvousměnný provoz, Po - SO, NE- volno 6:00 - 18:00 / 18:00 - 5:00
  • možnost přesčasů

Kontakt pro zájemce o práci:

  • Diana Miroshnychenko
  • tel. (viber) +420722952672
  • e-mail: d.miroshnychenko@workintense.eu

Details

Salary

From 1000 EUR

Employment Type

Full time

Education level

Unfinished middle

Sector of activity

Manual work, manufacturing

Published : 2020-11-30

Ad Code: 1ORdryO

Views: 11739

Select bus line