Dělník ve výrobě. Pivovar STAROPRAMEN. Práce v Praze

MAURITIUS PRAG s.r.o. Czechia

Published: 2020-11-13 Ad Code: 4xW7R8m Views: 9763

offer.reply.sticky.label

Přijmeme dělníka ve výrobě. Pivovar STAROPRAMEN. Výdělek od 24 500 Kč, možnost záloh. Poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování. Dlouhodobá práce

Mzda, finanční podmínky:

  • mzdové ohodnocení dělníka ve výrobě 112 Kč/hod.
  • výdělek od 24 500 Kč
  • poskytujeme pracovní oblečení a ochranné pracovní pomůcky
  • zálohy

Náplň práce:

  • obsluha výrobních strojů
  • balící a manipulační činnosti ve výrobě
  • třídění láhví
  • práce u výrobních linek
  • úklid pracovních prostorů
  • ostatní pomocní práce

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na pozici dělníka ve výrobě
  • potravinářský průkaz (lze zajistit při vstupní lékařské prohlídce)
  • spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
  • čistý trestní rejstřík
  • dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost
  • ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá i krátkodobá práce v Praze
  • pracoviště se nachází ve stabilní pivovarské společnosti - práce v pivovaru Staropramen
  • místo výkonu práce: práce v Praze - Smíchov
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza
  • systematické zaškolení, další vzdělávání, možnost zvyšování kvalifikace
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce) nebo DPČ (dohoda o pracovní činnosti); možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP
  • před nástupem do práce zajišťujeme vyřízení potravinářského průkazu a vstupní lékařskou prohlídku
  • cesta do práce 5 min. v docházkové vzdálenosti od pivovaru
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU
  • nekuřácké pracoviště (pro kuřáky je vyhrazené místo)
  • nástup na pozici dělníka ve výrobě možný ihned nebo po dohodě

Stravování:

  • vlastní

Pracovní doba:

  • denní směny začínají od 6:00, 8-10 hodin
  • noční směny začínají od 18:00, 10-12 hodin podle potřeby
  • možnost práce přesčas a o víkendu

Kontakt pro zájemce o práci:

  • Daria Belokonenko
  • Telefonní číslo: + 420 720 976 917
  • Viber: + 420 720 976 917
  • E-mail: d.belokonenko@workintense.eu

Salary

From 900 EUR

Full time

Education level

Unfinished middle

Sector of activity

Manual work, manufacturing

Published : 2020-11-13

Ad Code: 4xW7R8m

Views: 9763