Dělník ve výrobě. Práce v České republice. Albixon - výroba bazénů

ALLBAUTECH s.r.o. Czechia

Published: 2020-11-11 Ad Code: d9oz30D Views: 9203

offer.reply.sticky.label

Přijmeme Dělníka ve výrobě. Mzda až 24000 Kč. Stravování. Ubytování zdarma. Pomoc s vyřízením pracovního víza a povolení. Stála práce v průmyslově výrobě.

Náplň práce, o čem tato práce je:

·     čtení technické dokumentace;

·     kompletace bazénu;

·     práce s technologiemi a stroji;

·     další práce dle pokynu vedoucího.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

·        praxi dělníka ve výrobě plastových výrobků považujeme za výhodu;

·        fyzická zdatnost, spolehlivost a manuální zručnost;

·        čistý trestní rejstřík;

·        proaktivní přístup;

·        znalost ukrajinského jazyka považujeme za výhodu;

·        zájem o dlouhodobé zaměstnání.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

·        dlouhodobá práce v České republice;

·        cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza;

·        stabilní práce se společnosti Albixon – evropský lídr ve výrobě bazénů a zastřešení;

·        možnost profesního a osobnostního růstu, atraktivní mzdové ohodnocení;

·        moderní pracoviště a přátelský kolektiv;

·        místo výkonu práce okres Beroun, nedaleko Prahy;

·        práce na DPP (dohoda o provedení práce), po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek HPP (hlavní pracovní poměr – za zaměstnance hradíme zdravotní, důchodové a nemocenské pojištění.);

·        poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU;

·        nástup na pozici dělníka ve výrobě možný ihned nebo po dohodě.

 Mzda, finanční podmínky

  • výše mzdy dělníka ve výrobě od 77 do 82 Kč/hod. + bonusy podle kvalifikace
  • výdělek až 24 000 Kč
  • věrnostní bonus za odpracované roky
  • možnost práce přesčas
  • zajišťujeme ubytování zdarma v místě výkonu práce
  • zajišťujeme pracovní oděvy a ochranné pomůcky

Stravování:

·        závodní dotované stravování, cena obědu 15Kč;

·        stravenky.

Pracovní doba:

·        od 6:00 do 18:00 hod;

·        možnost práce přesčas a práce o víkendech.

 Kontakt pro zájemce o práci:

·        Belokonenko Daria

·        Tel: +420 720 976 917

·        viber: +420 720 976 917

·        email: d.belokonenko@workintense.eu

·        skype: Dasha Workintense

Salary

From 800 EUR

Full time

Sector of activity

Manual work, manufacturing

Published : 2020-11-11

Ad Code: d9oz30D

Views: 9203