Dělník ve výrobě zastřešení. Albixon. Práce v Berouně

ALLBAUTECH s.r.o. Czechia

Published: 2020-11-11 Ad Code: lrezjwr Views: 10951

offer.reply.sticky.label

Přijmeme Dělníka do výroby zastřešení. Mzda až 24000 Kč. Stravování. Ubytování zdarma. Pomoc s vyřízením pracovního víza a povolení. Dlouhodobé zaměstnání

Náplň práce, o čem tato práce je:

  • výroba a zakroužení hliníkových profilů dle zadaných hodnot na základě technických výkresů a požadavků zákazníka
  • příprava materiálů k montáži, následné montování výrobků v prostorách továrny
  • práce s technologiemi a stroji
  • plnění úkolů dle zadání vedoucího
  • dodržování předepsaných bezpečnostních předpisů a technologických postupů

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe dělníka ve výrobě zastřešení výhodou
  • vyučení v oboru zpracování plastů, kovů nebo hliníku výhodou
  • orientace a znalost technických dokumentů a výkresů
  • řidičský průkaz skupiny B (C nebo E a profesní řidičský průkaz výhodou)
  • fyzická zdatnost, spolehlivost a manuální zručnost
  • čistý trestní rejstřík
  • znalost ukrajinského jazyka výhodou
  • zájem o dlouhodobé zaměstnání

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá práce v České republice
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza
  • stabilní práce se společnosti Albixon – evropský lídr ve výrobě bazénů a zastřešení
  • zázemí moderní dynamicky rostoucí společnosti s mezinárodním kreditem
  • možnost profesního a osobnostního růstu, atraktivní mzdové ohodnocení
  • moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • místo výkonu práce Hořovice, okres Beroun, nedaleko Prahy
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek – HPP (hlavní pracovní poměr – za zaměstnance hradíme zdravotní, důchodové a nemocenské pojištění)
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU
  • nástup na pozici Dělník ve výrobě zastřešení možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínky:

  • výše mzdy dělníka ve výrobě zastřešení od 77 do 82 Kč/hod. + bonusy podle kvalifikace
  • výdělek až 24 000 Kč
  • věrnostní bonus za odpracované roky
  • možnost práce přesčas
  • zajišťujeme ubytování zdarma v místě výkonu práce
  • zajišťujeme pracovní oděvy a ochranné pomůcky

Stravování:

·        dotované závodní stravování, cena obědu 15 Kč

·        stravenky

Pracovní doba:

·        od 6:00 do 18:00 hod.

·        možnost práce přesčas a práce o víkendech

Kontakt pro zájemce o práci:

Belokonenko Daria

Salary

From 800 EUR

Full time

Sector of activity

Manual work, manufacturing

Published : 2020-11-11

Ad Code: lrezjwr

Views: 10951