Operátory výroby. ATOMO PROJEKT. Práce u Černé Hory

ERGOTECH s.r.o. Czechia

Published: 2021-06-18 Ad Code: P2rleLy Views: 3750

offer.reply.sticky.label

Přijmeme operátora výroby. Dlouhodobá práce s možností ubytování. Výdělek až 27 000 Kč. Možnost práce na HPP. Pomoc s vyřízením pracovního víza a povolení

Náplň práce, o čem tato práce je:

  • příprava dílů ke zpracování;
  • pomoc při vybalování/balení dílů (práce v lakovně);
  • obsluha výrobních zařízení (zaškolíme);
  • práce v bezprašném a tichém provozu;
  • úklid pracoviště.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na pozici operátor výroby – výhodou;
  • manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost;
  • dobrý fyzický stav a zrak;
  • dodržování bezpečnostních předpisů na pracovišti;
  • čistý trestní rejstřík.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá práce v České Republice;
  • stabilní pracoviště ve společnosti ATOMO PROJEKT;
  • místo výkonu práce: práce u Černé Hory, město Bořitov - Jihomoravský kraj;
  • příjemné a kamarádské prostředí;
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza;
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP (hlavní pracovní poměr - odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění);
  • nástup na pozici operátora výroby je možný ihned nebo po dohodě.

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda na pozici operátora výroby 130 Kč/hod.;
  • výdělek až 27 000 Kč;
  • poskytujeme ubytování v blízkosti pracoviště;
  • zálohy po 5 odpracovaných dnech.

Stravování:

  • vlastní.

Pracovní doba:

  • PO-PÁ, 8 - 12 hod./den;
  • možnost práce i v sobotu.

Kontakt pro zájemce o práci:

  • Liudmyla Shyika
  • Номер телефону: +420 702 086 623
  • Viber: +420 702 086 623
  • E-mail: l.shyika@workintense.eu

Salary

From 1000 EUR

Full time

Education level

Middle

Sector of activity

Manual work, manufacturing

Published : 2021-06-18

Ad Code: P2rleLy

Views: 3750