Kontrolor kvality. Práce v okrese Plzeň

EUROPA WORKINTENSE spol. s r. o. Czechia

Published: 2021-07-21 Ad Code: naAwGWx Views: 2927

offer.reply.sticky.label

Nabídka práce v okrese Plzeň. Základní mzda 30 000 Kč až 32 000 Kč za měsíc. Zákonné příplatky, příspěvek na dopravu, stravenky v hodnotě 100 Kč.

Mzda, finanční podmínky:

  • základní mzda na pozici kontrolor kvality 30 000 Kč až 32 000 Kč za měsíc;
  • zákonné příplatky: za noční směny, přesčasy, víkendy, svátky;
  • 13 plat: 50% výplata v únoru a 50% výplata v srpnu;
  • příspěvek na dopravu;
  • stravenky v hodnotě 100 Kč, příspěvek zaměstnavatele 70%;
  • 5 týdnů dovolené.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobé zaměstnání, nabídka práce v okrese města Plzeň;
  • nabídka práce také je vhodná pro cizince s trvalým pobytem na území ČR;
  • zajímavé mzdové ohodnocení;
  • místo výkonu práce: město Dobřany, okres Plzeň;
  • práce na základě pracovní smlouvy;
  • práce na DPČ (dohoda o pracovní činnosti), po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP;
  • nástup na pozici kontrolor kvality možný po dohodě.

Náplň práce:

  • testování (funkce, rozměrové kontroly, rozměrová přesnost).
  • zajišťuje vadné produkty s následnou evidencí.
  • dokumentace výsledků (zadáním dat do systému SAP, vyhodnocení a rozpoznání odchylek).
  • označeníprodukty, které nejsou v souladu.
  • vytváření protokolů o zkouškách.
  • kontrola zboží vrácené zákazníkem.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • základní znalost postupů zajišťování kvality;
  • znalost programu SAP;
  • dobrá znalost AJ (mluvený i písemný projev);
  • dobrá znalost MS Office (Word, Excel);
  • samostatnost, schopnost pružně řešit nestandardní situace;
  • pozitivní myšlení, spolehlivost, odpovědnost, důslednost.

Stravování:

  • příspěvek na stravování.

Pracovní doba:

  • jednosměnný provoz;
  • Po – Pá

Kontakt pro zájemce o práci:

Details

Salary

From 1000 EUR

Employment Type

Full time

Education level

Middle

Sector of activity

Manual work, manufacturing

Published : 2021-07-21

Ad Code: naAwGWx

Views: 2927

Select bus line