Manipulační dělník. Albixon - výroba zastřešení. Beroun

ALLBAUTECH s.r.o. Czechia

Published: 2020-11-11 Ad Code: 1OyD3RB Views: 6986

offer.reply.sticky.label

Přijmeme Manipulačního dělníka/nakladače. Průměrná mzda 22000Kč. Stravování. Ubytování, pracovní oděv zdarma. Pomoc s vyřízením pracovního víza a povolení

Náplň práce, o čem tato práce je:

  • nakládka - vykládka zastřešení a náhradních dílů
  • manipulace s konstrukcí z hliníku a přesouvaní v prostorách továrny podle pokynu nadřízeného
  • dodržování harmonogramů a organizace práce na pracovišti, provádění sebekontroly a prokázání znalostí podle bezpečnostních listů

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na pozici manipulačního dělníka/nakladače výhodou
  • dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost
  • znalost českého jazyka je výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá práce v České republice
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza
  • stabilní práce se společnosti Albixon – evropský lídr ve výrobě bazénů a zastřešení
  • zázemí moderní dynamicky rostoucí společnosti s mezinárodním kreditem
  • možnost profesního a osobnostního růstu, atraktivní mzdové ohodnocení
  • moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • místo výkonu práce Hořovice, okres Beroun, nedaleko Prahy
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek – HPP (hlavní pracovní poměr – za zaměstnance hradíme zdravotní, důchodové a nemocenské pojištění)
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU
  • nástup na pozici мanipulačního dělníka/nakladače možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínky:

  • výše mzdy manipulačního dělníka/nakladače záleží na praxi a kvalifikaci
  • nástupní mzda od 77 do 82 Kč/hod. + bonusy podle kvalifikace
  • prémie za dodržování pracovní disciplíny na pracovišti
  • výdělek až 22 000 Kč
  • věrnostní bonus za odpracované roky
  • možnost práce přesčas
  • zajišťujeme ubytování zdarma v místě výkonu práce
  • zajišťujeme pracovní oděvy a ochranné pomůcky

Stravování:

·        závodní dotované stravování, cena obědu 15 Kč

·        stravenky

Pracovní doba:

·        od 6:00 do 18:00 hod.

·        možnost práce přesčas a práce o víkendech

Kontakt pro zájemce o práci:

·        Belokonenko Daria

Salary

From 800 EUR

Full time

Education level

Unfinished middle

Sector of activity

Manual work, manufacturing

Published : 2020-11-11

Ad Code: 1OyD3RB

Views: 6986