MISTR / MISTROVÁ V PILAŘSKÉM PROVOZU Archived

Kaiser s.r.o. Czechia

Published: 2020-12-11 Ad Code: EVQq2l0 Views: 5198

Náplň práce:  pravidelná kontrola parametrů výrobního procesu s výsledky o celkové činnosti;  dohlížení na plnění výrobních objednávek z hlediska nastavených termínů a kvality;  kontrola a vyhodnocování práce a výroby;  řízení směny a výroby dle plánu výroby ve výrobním středisku;  zabezpečování efektivního využití pracovní doby a výrobních zařízení;  optimalizování výroby za účelem zvýšení produktivity, kontrola kvality a eliminace nejakosti.

Požadujeme:  praxi ve výrobním závodě a s vedením lidí;  organizační schopnosti a komunikativní dovednosti;  flexibilitu a spolehlivost.

Nabízíme:  mzda 45 000,- Kč;  zázemí stabilní společnosti;  práce na plný pracovní úvazek;  stravenky;  nástup možný ihned.

KONTAKT: 318 665 322, kaiserj@tiscali.cz

Salary

From 1000 EUR

Full time

Education level

Middle

Sector of activity

Agriculture

Published : 2020-12-11

Ad Code: EVQq2l0

Views: 5198