Montážní dělník ve výrobě - manuální práce na lince. Práce v obci Dobříš, Česká republika

EUROPA WORKINTENSE spol. s r. o. Czechia

Published: 2021-05-07 Ad Code: NYgEQ3e Views: 2632

offer.reply.sticky.label

Nabídka práce v okrese Příbram. Nástupní mzda 30 600 Kč/měs., mzda s bonusy 37 100 Kč/měs. Dotované stravování. Dlouhodobé zaměstnaní

Mzda, finanční podmínky:

  • fixní nástupní mzda 30 600 Kč/měs.;
  • mzda s bonusy 37 100 Kč/měs.;
  •  dotované stravování (zdarma) nebo stravenky v hodnotě 55 Kč;
  •  svozová autobusová doprava ze směrů Sedlčany, Příbram, Hořovice, Modřany;
  •  25 dnů dovolené za rok;
  • firemní prádelna;
  • pitný režim v areálu.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • nabídka práce v obci Dobříš, Česká republika.
  •  místo výkonu práce: obec Dobříš, Středočeský kraj, Česko;
  •  práce na DPČ (dohoda o pracovní činnosti) a po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek – HPP s tříměsíční zkušební dobou;
  •  nástup na pozici montážní dělník ihned nebo dle dohody.

Náplň práce:

  •  montáž malých bagrů a nakladačů;
  •  jednoduché manuální práce na lince.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • manuální zručnost;
  • zdravotní způsobilost kat. 3 a fyzickou zdatnost;
  • dochvilnost, spolehlivost a pravidelnou docházku;
  • vstupní test zručnosti (montování ráfků).

Stravování:

  •  závodní dotované stravování;
  • stravenky v hodnotě 55 Kč;
  •  pitný režim v areálu.

Pracovní doba:

  •  třísměnný provoz (ranní, odpol., noční);
  •  týdenní rotace směn;
  • Po- Pá , 7.5 hod/den.

Salary

From 1000 EUR

Full time

Education level

Unfinished middle

Sector of activity

Construction, architecture

Published : 2021-05-07

Ad Code: NYgEQ3e

Views: 2632