Operátor/operátorka potravinářské výroby – Opava (Těšínská)

Bidfood Czech Republic s.r.o. Czechia

Published: 2020-12-11 Ad Code: JPaLjlx Views: 5319

offer.reply.sticky.label

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici operátora/operátorky potravinářské výroby pro Bidfood Opava.

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na HPP
  • mzda po zaškolení až 25 000 Kč
  • nástupní mzda 20 500 Kč
  • stabilní zaměstnání pro silnou společnost
  • 25 dní dovolené
  • výrobky za extra výhodné ceny
  • stravenky v hodnotě 120 Kč
  • dotované obědy za 34 Kč
  • příspěvek na volnočasové aktivity v hodnotě 500 Kč
  • zvýhodněné volání i pro členy rodiny
  • kariérní postup v rámci firmy

Co Vás čeká?

  •  obsluha linky a provádění činností spojených s výrobou
  •  ruční manipulace, doplnění materiálu
  •  příprava výrobků k expedici

Co požadujeme:

  • čistý trestní rejstřík
  • ochota pracovat na třísměnný provoz (víkendy volné)
  • spolehlivost

Máte zájem?

Pokud máte o tuto práci zájem, vyplňte formulář níže a my se Vám následující pracovní den ozveme.

Nebo rovnou zašlete Váš životopis na jana.pokorova@bidfood.cz (+420 737 218 703).

Details

Salary

From 1000 EUR

Employment Type

Full time

Education level

Unfinished middle

Sector of activity

Manual work, manufacturing

Published : 2020-12-11

Ad Code: JPaLjlx

Views: 5319

Select bus line