Operátor ve výrobě - dělník. Pro cizince zajistíme pracovní vízum (krátkodobé a zaměstnanecké karty). Práce v Pardubickém krájí, Česko Archived

EUROPA WORKINTENSE spol. s r. o. Czechia

Published: 2020-11-13 Ad Code: WpBKBkw Views: 3070

Lehká práce pro cizince. Mzda 130 Kč/hod., průměrný výdělek 30 000 Kč/měsíc, možnost záloh. Práce s ubytováním, zajišťujeme dopravu do práce – zdarma.

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda operátora ve výrobě – dělníka 130 Kč/hod.;
  • průměrní výdělek 30 000 Kč/měsíc;
  • zajišťujeme ubytování;
  • doprava do práce – zdarma;
  • možnost týdenních záloh.

Náplň práce:

  • práce ve výrobě, úprava, montáž, případně demontáž dílů a výrobků pomocí vlastního technického vybavení;
  • stříhání a odizolování kabelů na automatickém stroji;
  • jednobarevný potisk dílů a výrobků;
  • ruční páková práce;
  • práce na lisu;
  • dodržování technologických postupů a norem ve výrobě.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na pozici operátor ve výrobě - výhodou;
  • čistý trestní rejstřík;
  • manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost;
  • znalost ukrajinského nebo ruského jazyků - výhodou;
  • zájem o dlouhodobé zaměstnání a ochota pracovat ve směnném provozu.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • jednoduchá manuální práce ve výrobě, nedaleko od Pardubic, Česko;
  • práce pro cizince, muže a ženy;
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza;
  • místo výkonu práce: Přelouč, 20 km od Pardubic, Česko;
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), DPČ (dohoda o pracovní činnosti) a po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP (hlavní pracovní poměr);
  • dlouhodobá práce s ubytováním v okolí Pardubic;
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, které je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU;
  • nástup na pozici operátora ve výrobě – dělníka ihned nebo dle dohody.

Stravování:

  • vlastní.

Pracovní doba:

  • dvousměnný provoz;
  • Po – Pá, 10- 12 hod.
  • možnost práce přesčas a o víkendu.

Kontakt pro zájemce o práci:

  • Nadiia Tokar
  • Telefonní číslo: +420 724 519 870
  • Viber: +420 724 519 870
  • E-mail: n.tokar@workintense.eu

Details

Salary

From 1000 EUR

Employment Type

Full time

Education level

Middle

Sector of activity

Manual work, manufacturing

Published : 2020-11-13

Ad Code: WpBKBkw

Views: 3070

Select bus line