Pomocný dělník - pokrývač. Nabídka práce na Slovensku a v Česku

KOVASTAV s.r.o. Czechia

Published: 2020-11-12 Ad Code: GxVpYKk Views: 11332

offer.reply.sticky.label

Mzda 130 Kč/hod., výdělek kolem 30 000 Kč. Dlouhodobé zaměstnaní. Práce s ubytováním. Zajištění pracovního oděvu. Možnost záloh, práce na HPP

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda na pozici pomocného dělníka 130 Kč/hod.;
  • výdělek kolem 30 000 Kč/měsíc;
  • možnost záloh dle dohody;
  • zajišťujeme ubytování (zdarma).

Náplň práce:

  • montážní, klempířské a pokrývačské práce;
  • pokládání tašek Tondach;
  • pomocné práce ve výškách;
  • příprava materiálů a přemístění dle potřeby.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na montáži/pokrývání střech - výhodou;
  • samostatnost, spolehlivost a manuální zručnost;
  • dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost;
  • dodržování bezpečnostních předpisů na pracovišti;
  • zájem o dlouhodobé zaměstnání.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince;
  • dlouhodobé zaměstnaní v Česku a na Slovensku;
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky a na Slovensku formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza;
  • nabídka práce v Česku a na Slovensku vhodná pro muže;
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce) nebo DPČ (dohoda o pracovní činnosti); možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP;
  • práce s ubytováním v Česku a na Slovensku zdarma;
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU;
  • nástup na pozici pomocného dělníka ihned nebo dle dohody.

Stravování:

  • vlastní.

Pracovní doba:

  • jednosměnný provoz;
  • Po - Pá, 12 hod.
  • možnost práce v sobotu.

Salary

From 1000 EUR

Full time

Education level

Middle

Sector of activity

Construction, architecture

Published : 2020-11-12

Ad Code: GxVpYKk

Views: 11332