Práce ve výrobě autoklimatizací. Přijmeme operátor logistiky / skladník – manipulace. Práce v Rakovníku. Pro cizince zajistíme pracovní vízum Archived

EUROPA WORKINTENSE spol. s r. o. Czechia

Published: 2020-11-18 Ad Code: bEPegva Views: 9806

Výroba autoklimatizací. Mzda od 150 Kč/hod., výdělek od 25 100 Kč + zákonné příplatky, bonusy. Práce s ubytováním - zdarma, stravováním a s dopravou

Mzda, finanční podmínky:

  • nástupní mzda od 150 Kč/hod. (výdělek od 25 100 Kč za měsíc);
  • příplatky za přesčas, víkendy, svátky, noční a odpolední směny
  • bonus za zlepšení, půlroční bonus;
  • 25 dnů dovolena + 5 dní placeného volna;
  • závodní stravování nebo stravenka 50 Kč/směna plně hrazená;
  • zajišťujeme ubytování - zdarma;
  • možnost záloh dle dohody.

Náplň práce:

  • práce ve skladu;
  • zásobování výrobních linek díly a balicím materiálem;
  • dodržování předepsaných bezpečnostních předpisů a technologických postupů na pracovišti.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na pozici operátor logistiky / skladník - výhodu;
  • základní nebo středoškolské vzdělaní;
  • fyzická zdatnost, spolehlivost a manuální zručnost;
  • znalost ukrajinského nebo ruského jazyka - výhodu;
  • zájem o dlouhodobé zaměstnání.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince;
  • nabídka práce je vhodná pro cizince (občany EU nebo pro cizince s trvalým pobytem na území České republiky);
  • nabídky práce pro muže a ženy, manželské páry;
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza;
  • práce s ubytováním, zajišťujeme samostatný pokoj pro manželské páry;
  • místo výkonu práce: Česko;
  • práce na DPČ (dohoda o pracovní činnosti), po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP;
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU;
  • nástup na pozici operátor logistiky / skladník možný po dohodě.

Stravování:

  • dotované stravování v závodní jídelně;
  • cena hlavního jídla – 22 Kč, polévka – 3 Kč nebo stravenka 50 Kč/směna plně hrazená.

Pracovní doba:

  • třísměnný pracovní provoz;
  • práce po 8 hod./den, možnost přesčasů.

Kontakt pro zájemce o práci:

  • Daria Belokonenko
  • Telefonní číslo: + 420 720 976 917
  • Viber: + 420 720 976 917
  • E-mail: d.belokonenko@workintense.eu

Details

Salary

From 900 EUR

Employment Type

Full time

Education level

Middle

Sector of activity

Manual work, manufacturing

Published : 2020-11-18

Ad Code: bEPegva

Views: 9806

Select bus line