Skladník - picker. FM Česká. Práce v Praze, Praha-Západ Archived

Avangarda spol. s r.o. Czechia

Published: 2020-11-13 Ad Code: EBOvbXX Views: 14911

Práce ve skladu. Mzda 100 Kč/hod., výdělek 23 000 Kč. Práce s ubytováním. Možnost týdenních záloh. Dlouhodobé zaměstnaní s možností práce na HPP

Mzda, finanční podmínky:

·        mzda na pozici skladníka 100 Kč/hod.;

·        výdělek až 23 000 Kč;

·        poskytujeme ubytování(cena okolo 4 500 Kč za měsíc);

·        zajišťujeme pracovní oblečení a ochranné pomůcky;

·        možnost záloh dle dohody.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

·        dlouhodobé zaměstnaní, práce ve skladu v okrese Praha;

·        zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince;

·        cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza;

·        místo výkonu práce: FM Českа,Tuchoměřice(Praha-Západ);

·        práce na DPČ (dohoda o pracovní činnosti), po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP;

·        nabídka práce s ubytováním v Praze;

·        poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU;

·        nástup na pozici skladníka - pickera možný ihned nebo po dohodě;

·        jak se k nám dostlat: Autobus 312 ze zastávky Bořislavka do zastávky U Špejcharu.

Náplň práce:

·        vychystávání zboží za pomoci skenovacího zařízení;

·        manipulace se zbožím, příjem a výdej zboží;

·        příprava zboží na expedici;

·        další pomocné skladové práce;

·        plnění pokynů nadřízeného pracovníka.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

·        praxi na pozici skladníka je výhodou, ne však podmínkou;

·        pracovitost, samostatnost, spolehlivost;

·        fyzická zdatnost;

·        flexibilita, pečlivost;

·        čistý trestní rejstřík;

·        ochotu učit se novým věcem;

·        základní znalost češtiny výhodou;

·        dodržování bezpečnostních předpisů na pracovišti.

Stravování:

·        vlastní.

Pracovní doba:

·        dvousměnný provoz (ranní/odpolední směny);

·        po 8 -12 hod./den.

Kontakt pro zájemce o práci:

  • Kateryna Buli
  • tel. (viber): +420722952957
  • e-mail: k.buli@workintense.eu

Salary

From 900 EUR

Full time

Education level

Middle

Sector of activity

Transport & logistics

Published : 2020-11-13

Ad Code: EBOvbXX

Views: 14911