Servisní technik

ALBIXON a.s. Czechia

Published: 2020-12-08 Ad Code: M435LjR Views: 5454

offer.reply.sticky.label

Náplň práce:

  • Servisní a montážní činnost bazénů, zastřešení a vířivých van u zákazníka,
  • montáž nových výrobků včetně jejich zapojení,
  • údržba bazénů včetně bazénové technologie a vody,
  • technické poradenství,
  • svařování plastů,
  • lepení plastových spojů.

Požadujeme:

  • Řidičský průkaz skupiny B, skupina C a E výhodou,
  • zodpovědnost a spolehlivost,
  • samostatnost,
  • schopnost rychle se učit novým věcem,
  • časovou flexibilitu,
  • vzdělání v oboru elektro - výhodou,
  • platné oprávnění dle vyhlášky č. 50/78 min. §6 podmínkou,
  • proaktivní zákaznický přístup,
  • manuální zručnost.

Nabízíme:

  • Zázemí dynamicky rostoucí společnosti s mezinárodním kreditem,
  • možnost profesního a osobního růstu,
  • práci plnou výzev,
  • možnost věci zlepšovat a posouvat - jakékoliv inovace a proaktivitu oceňujeme,
  • neformální prostředí a přátelský kolektiv,
  • atraktivní mzdové ohodnocení,
  • škálu různých firemních benefitů: týden dovolené navíc, závodní stravování, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, pružnou pracovní dobu, věrnostní benefity aj.

KONTAKT

·        ALBIXON a.s.

·        +420 477 070 711

·        albixon@albixon.cz

Details

Salary

From 1000 EUR

Employment Type

Full time

Education level

Unfinished middle

Sector of activity

Manual work, manufacturing

Published : 2020-12-08

Ad Code: M435LjR

Views: 5454

Select bus line