Šička, švadlena. Práce ve městě Bor, Plzeňský kraj

ERGOTECH s.r.o. Czechia

Published: 2021-04-20 Ad Code: BqDLAQ5 Views: 3839

offer.reply.sticky.label

Práce ve výrobě matrací. Mzda 150 Kč/hod., průměrný výdělek 30 000 Kč za měsíc. Možnost záloh.Zajišťujeme ubytování. Pomoc s vyřízením pracovní vízy

  Mzda, finanční podmínky:

·        mzda na pozicišička 150 Kč/hod.;

·        průměrný výdělek 30 000 Kč;

·        zajišťujeme ubytování;

·        možnost týdenních záloh.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

·        nabídka práce s ubytováním ve městě Bor, Plzeňský kraj;

·        zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince;

·        cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza;

·        místo výkonu práce: město Bor, Plzeňský kraj;

·        práce na DPP (dohoda o provedení práce), DPČ (dohoda o pracovní činnosti) a po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP;

·        poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU;

·        nástup na pozici šička, švadlena ihned nebo dle dohody.

Náplň práce:

·        příprava materiálu na šité matrace;

·        šití na průmyslových rovných šicích strojích;

·        zodpovídání za dodržování pořádku a čistoty ve svém výrobním úseku.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

·        min. praxe na pozici šička, švadlena;

·        moznost zaučovaní;

·        manuální zručnost;

·        samostatnost spolehlivost;

·        ochota učit se novým věcem;

·        dobrý zrak.

Stravování:

  • vlastní.

Pracovní doba:

·        jednosměnný provoz Po – Pá;

·        práce 10 hod/den;

·        možnost práce o víkendu dle objednávek.

Kontakt pro zájemce o práci:

·        VarianytsiaNataliia

·        tel.: +420 702 236 302

·        viber: +420 702 236 302

·        e-mail: n.varianytsia@workintense.eu

Salary

From 1000 EUR

Full time

Education level

Unfinished middle

Sector of activity

Construction, architecture

Published : 2021-04-20

Ad Code: BqDLAQ5

Views: 3839