Skladník- manipulant. Práce cca 15 km od Prahy, Pavlov. Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince

Joblogistic s.r.o. Czechia

Published: 2020-12-15 Ad Code: 7Qa1qYR Views: 6451

offer.reply.sticky.label

Práce ve skladu s elektronikou. Mzda 115 Kč/hod., výdělek až 23 000 Kč/měs. Zajišťujeme ubytování, doprava - zdarma. Pomoc s vyřízením pracovní vízy

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda skladníka 115 Kč/hod.;
  • výdělek až 23 000 Kč/měs;
  • zajišťujeme ubytování (cena cca 4 000 Kč)
  • doprava z ubytovny do práce zdarma;
  • možnost záloh dle dohody;
  • zajišťujeme pracovní obuv.

Náplň práce:

  • vyskladňovaní a naskladňovaní zásilek;
  • práce se čtečkou, picking;
  • manipulační práce, třídění zboží;
  • vizuální kontrola zboží.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na pozici skladník a s paletovým vozíkem (NZV) - výhodou;
  • znalost práce se skenerem výhodou;
  • dobrý fyzický stav, dobrý zrak, spolehlivost a manuální zručnost;
  • čistý trestní rejstřík.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince;
  • dlouhodobé zaměstnání, práce ve skladu, blízkostí Prahy;
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza;
  • nabídka práce v Praze, vhodná pro muže a ženy;
  • místo výkonu práce: Pavlov (cca 20 km od Prahy), Česko;
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce) nebo DPČ (dohoda o pracovní činnosti); možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP;
  • práce s ubytováním v Praze;
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU;
  • nástup na pozici skladníka ihned nebo dle dohody.

Stravování:

  • vlastní.

Pracovní doba:

  • dvousměnný provoz (ranní a odpolední směnný);
  • Po – Pá, od 5:30 - 14:00 / 14:00 - 21:30
  • možnost práce přesčas a o víkendu.

Kontakt pro zájemce o práci:

  • Nadiia Tokar
  • Tel: +420 724 519 870
  • Viber: +420 724 519 870
  • E-mail: n.tokar@workintense.eu

Salary

From 900 EUR

Full time

Education level

Unfinished middle

Sector of activity

Transport & logistics

Published : 2020-12-15

Ad Code: 7Qa1qYR

Views: 6451