Pomocný skladník / balič. Práce ve skladu s povlečení v Praze. Prace vhodná pro cizince

ERGOTECH s.r.o. Czechia

Published: 2020-12-17 Ad Code: E6Enxn5 Views: 8111

offer.reply.sticky.label

Práce s ubytováním. Mzda 115 Kč/hod., výdělek 28 000 Kč/měsíc. Pro cizince zajistíme pracovní vízum (dlouhodobé a krátkodobé vízum). Možnost záloh

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda na pozici skladník/balič 115 Kč/hod.;
  • výdělek 28 000 Kč/měšec;
  • zajišťujeme ubytování (cena okolo 4 000 Kč);
  • možnost týdenních záloh dle dohody.

Náplň práce:

  • ruční a strojní balení zásilek;
  • kontrola jakosti baleného zboží;
  • kompletace objednávek a příprava k expedici.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na pozici skladník/balič - výhodou;
  • čistý trestní rejstřík;
  • dobrý fyzický stav, dobrý zrak;
  • spolehlivost a manuální zručnost.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince;
  • nabídky práce ve skladu s povlečení;
  • práce je vhodná pro cizince (občany EU nebo pro cizince s trvalým pobytem na území České republiky);
  • cizincům zajistíme legální výkon práce v Česku formou získání zaměstnanecké karty (dlouhodobé vízum), nebo pracovního povolení a pracovní vízum;
  • místo výkonu práce: Praha 10 - Hostivař, Česko;
  • práce s ubytováním v Praze;
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), DPČ (dohoda o pracovní činnosti) a po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek – HPP;
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU;
  • nástup na pozici skladník/balič ihned nebo po dohodě.

Stravování:

  • vlastní.

Pracovní doba:

  • dvousměnný provoz (den a noc);
  • po 12 hod./den.

Kontakt pro zájemce o práci:

  • Nadiia Tokar
  • Telefonní číslo: +420 724 519 870
  • Viber: +420 724 519 870
  • E-mail: n.tokar@workintense.eu

Details

Salary

From 1000 EUR

Employment Type

Full time

Education level

Unfinished middle

Sector of activity

Transport & logistics

Published : 2020-12-17

Ad Code: E6Enxn5

Views: 8111

Select bus line