Skladník- picker. Práce v Praze-východ, Velké Popovice

BOHEMIA BREWERY s.r.o. Czechia

Published: 2020-11-13 Ad Code: JRon8er Views: 8991

offer.reply.sticky.label

Legální výkon práce. Mzda od 135 Kč/hod., výdělek až 35 000 Kč. Práce s ubytováním. Možnost týdenních záloh. Dlouhodobé zaměstnaní s možností práce na HPP

Mzda, finanční podmínky:

  • nástupní mzda skladníka-pickera 135 Kč/hod, od druhého měsíce 150 Kč/hod;
  • možnost výdělku až 35 000 Kč;
  • v případě potřeby ubytovaní zajišťujeme (cena okolo 4 000 Kč);
  • uhradíme náklady na pořízení potravinářského průkazu, vstupní lékařskou prohlídku;
  • za zaměstnance hradíme zdravotní, důchodové a nemocenské pojištění;
  • zajišťujeme pracovní oděv a obuv;
  • možnost záloh.

Náplň práce:

  • příprava zboží dle objednávky;
  • práce ve dvou: jeden pracuje se skenerem, druhý jezdí na BT, střídají se;
  • úklid pracovních prostorů;
  • ostatní pomocné práce.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • zkušenost práce s ručním elektrickým vozíkem výhodou;
  • praxe na pozici skladník- picker ve skladě;
  • čistý trestní rejstřík;
  • pro výkon práce skladníka- pickera je podmínkou platný potravinářský průkaz, který je možné vystavit při vstupní lékařské prohlídce;
  • dobrý fyzický stav, dobrý zrak;
  • dodržování předepsaných bezpečnostních předpisů a technologických postupů;
  • zájem o dlouhodobém zaměstnání.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince;
  • stabilní pracovní místo v pivovaru Plzeňský Prazdroj;
  • dlouhodobá a krátkodobá práce v Praze-východ, Velké Popovice;
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza;
  • místo výkonu práce: Praha-východ, Velké Popovice, Středočeský kraj, Česko;
  • pracovní úvazek na DPP, po zkušební době je možnost uzavření pracovního poměru na DPČ (dohoda o pracovní činnosti) nebo na HPP (hlavní pracovní poměr - odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění);
  • práce s ubytováním v Praze nebo ve Velkých Popovicích;
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU;
  • školení po dobu třech dnů pro pracovníky bez praxe a zkušeností;
  • nekuřácké pracoviště (pro kuřáky je vyhrazeno místo);
  • nástup na pozici skladníka-pickera možný ihned nebo po dohodě.

Stravování:

  • vlastní.

Pracovní doba:

  • Ne – Pá, So - volno;
  • pouze noční směny (19:00 - 7:00).

Kontakt pro zájemce o práci:

  • Daria Belokonenko
  • Telefonní číslo: + 420 720 976 917
  • Viber: + 420 720 976 917
  • E-mail: d.belokonenko@workintense.eu

Details

Salary

From 1000 EUR

Employment Type

Full time

Education level

Middle

Sector of activity

Transport & logistics

Published : 2020-11-13

Ad Code: JRon8er

Views: 8991

Select bus line