Montér - instalace a montáž optických kabelů a sítí. Dlouhodobá práce po celé České republice

Solid Construction group a.s Czechia

Published: 2020-11-26 Ad Code: vrDLqD8 Views: 16762

offer.reply.sticky.label

Přijmeme montéra - instalace a montáž optických kabelů a sítí. 140 Kč/hod, výdělek 33 000 Kč. Práce s ubytováním a svozem zdarma. Dlouhodobé zaměstnaní

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda na pozici montéra 140 Kč/hod.;
  • výdělek 33 000 Kč;
  • poskytujeme ubytování (zdarma);
  • zajišťujeme svoz zdarma;
  • zajišťujeme pracovní oděvy;
  • možnost týdenních záloh.

Náplň práce:

  • instalace komunikačních a zabezpečovacích systémů;
  • montáž kabelových tras, pokládka a ukončení kabeláže - optické kabely;
  • opravy a údržba elektrických zařízení.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • vzdělání v oboru elektronické komunikace (vyučen, maturita);
  • výhodou praktické zkušenosti - montáž optických kabelů;
  • řidičský průkaz skupiny B - výhodou;
  • fyzická zdatnost (zvedání těžkých břemen);
  • trestní bezúhonnost, časová flexibilita;
  • samostatný aktivní přístup k práci;
  • schopnost dobré komunikace, schopnost týmové práce.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince;
  • dlouhodobé zaměstnaní ve společnosti SITEL;
  • stabilní práce s ubytováním;
  • místo výkonu práce: Brno, Hradec Králové, Tábor, Ostrava, Plzeň, Praha, Ústí nad Labem, Zlín;
  • práce na DPČ (dohoda o pracovní činnosti) a po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP (hlavní pracovní poměr - odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění);
  • nástup na pozici montéra ihned nebo dle dohody.

Stravování:

  • vlastní.

Pracovní doba:

  • PO-SO, od 7:00 - 19:00.

Kontakt pro zájemce o práci:

  • Liudmyla Shyika
  • Telefonní číslo: +420 702 086 623
  • Viber: +420 702 086 623
  • E-mail: l.shyika@workintense.eu

Salary

From 1000 EUR

Full time

Education level

Middle

Sector of activity

Construction, architecture

Published : 2020-11-26

Ad Code: vrDLqD8

Views: 16762