Stavební dělník. Práce v Německu pro občany EU, legální zaměstnání Archived

EUROPA WORKINTENSE spol. s r. o. Germany

Published: 2020-07-27 Ad Code: 91nX24o Views: 7375

Práce v zahraničí. Přijmeme stavebního dělníka, mzda 11 eur/hod., výdělek až 3 000 eur za měsíc. Práce s ubytováním - zajišťujeme zdarma. Dlouhodobá práce pro občany EU

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda na pozici stavebního dělníka 11 eur/hod.;
  • výdělek až 3 000 eur za měsíc;
  • zajišťujeme ubytování zdarma;
  • možnost záloh dle dohody.

Náplň práce:

  • vykonávání jednoduché montážní práce;
  • provádění jednoduchých přípravných a dokončovacích stavebních prací;
  • vyklízení místnosti;
  • manipulační práce se stavebními hmotami a materiálem;
  • manuální práce dle pokynů nadřízeného.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na pozici stavebního dělníka – výhodou;
  • dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost;
  • čistý trestní rejstřík;
  • pracovitost, spolehlivost;
  • znalost anglického nebo německého jazyka - výhodou;
  • schopnost rychle se učit novým věcem.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • nabídka práce v Německu;
  • práce v zahraničí pro občany Evropské unie;
  • stabilní práce s ubytováním v Německu;
  • místo výkonu práce: Německo, ostrov Sylt - Lanserhof;
  • nástup na pozici stavebního dělníka dle dohody.

Stravování:

  • vlastní.

Pracovní doba:

  • jednosměnný provoz, od 07:00 do 19:00;
  • PO - SO, po 10 - 12 hod./den.

Kontakt pro zájemce o práci:

Details

Salary

From 2000 EUR

Employment Type

Full time

Sector of activity

Construction, architecture

Published : 2020-07-27

Ad Code: 91nX24o

Views: 7375

Select bus line