Svářeč ve výrobě, Středočeský kraj. Dlouhodobá práce, cizincům zajistíme pracovní povolení a pracovní vízum Archived

EUROPA WORKINTENSE spol. s r. o. Czechia

Published: 2021-09-24 Ad Code: K5meB0w Views: 2790

Dlouhodobé zaměstnaní ve výrobě produktů wellness. Mzda  255Kč/hod., výdělek až 55 500 Kč/měs., možnost záloh. Práce s ubytováním v okrese Benešov.

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda na pozici svářeč 255 Kč/hod.;
  • výdělek až 55 500 Kč/měs.;
  • možnost záloh dle dohody;
  • zajišťujeme ubytování.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince;
  • dlouhodobá práce v Středočeském kraji ve výrobě produktů wellness;
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza;
  • místo výkonu práce: Vrchotovy Janovice, okres BenešovStředočeský kraj;
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce) nebo DPČ (dohoda o pracovní činnosti); možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP;
  • práce s ubytováním;
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU;
  • nástup na pozici svářeč dle dohody.

Náplň práce:

  • příprava a svařování nerezových konstrukcí dle výkresové dokumentace metodou mag/tig ve výrobní hale a následná montáž u zákazníka;
  • mezioperační kontrola (kapilární penetrační zkouška);
  • čištění sváru;
  • udržování čistoty a pořádku na pracovišti.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • zkušenosti a praxe ve zpracování korozivzdorných ocelí;
  • výuční list v oboru svářeč výhodou;
  • smysl pro detail, design a preciznost komplexních požadavků;
  • technická zdatnost a manuální zručnost;
  • znalost výkresové dokumentace;
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a vysoké pracovní a týmové nasazení;
  • řidičský průkaz skupiny B, flexibilita.

Stravování:

  • vlastní.

Pracovní doba:

  • Po-Pá, 7:00 - 15:30, možnost přesčasu.

Salary

From 1000 EUR

Full time

Education level

Middle

Sector of activity

Manual work, manufacturing

Published : 2021-09-24

Ad Code: K5meB0w

Views: 2790