Svářeč/zámečník. Práce v okrese Ústí nad Labem. Dlouhodobá práce v Česku Archived

EUROPA WORKINTENSE spol. s r. o. Czechia

Published: 2021-09-21 Ad Code: 3vo6q1m Views: 1404

Nabídka práce ve stabilní české společnosti. Mzda 180 Kč/hod., výdělek od 40 000 Kč/měsíc. Práce s ubytováním. Pomoc s vyřízením pracovní vízy

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda na pozici svářeč/zámečník 180 Kč/hod.;
  • výdělek od 40 000 Kč za měsíc;
  • možnost týdenních záloh;
  • zajišťujeme ubytování.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • nabídka práce je vhodná pro cizince;
  • dlouhodobá práce;
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza;
  • místo výkonu práce: okres Ústí nad Labem;
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce) nebo DPČ (dohoda o pracovní činnosti); možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP;
  • práce s ubytováním;
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU;
  • nástup na pozici svářeč/zámečník možný ihned nebo dle dohody.

Náplň práce:

  • zámečnické a přípomocné práce v oblasti elektro/staveb;
  • opravovat poškozená místa zavařením, vyrovnáním a broušení;
  • svařovat ocelové konstrukce/díly dle výkresové dokumentace;
  • svařování metodou MIG / MAG veřejné osvětlení;
  • svařovat zemnící sítě;
  • svařování a výroba ocelových konstrukcí;
  • ručně opracovávat součásti pilováním, řezáním, sekáním, rovnáním, ohýbáním, vrtáním;
  • odzkoušení vyrobených kusů, kontrola kvality a rozměrová kontrola vlastní výroby.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • vzdělání nebo praxi v oboru;
  •  znalost češtiny výhodou;
  • orientaci ve výkresové dokumentaci;
  • manuální zručnost a fyzickou zdatnost;
  • svářečské zkoušky - výhodou nikoli podmínkou / zajistíme;
  • řidičský průkaz sk. B.

Stravování:

  • vlastní;

Pracovní doba:

  • jednosměnný provoz;
  • Po - So, 6:00 – 16:00.

Salary

From 1000 EUR

Full time

Sector of activity

Manual work, manufacturing

Published : 2021-09-21

Ad Code: 3vo6q1m

Views: 1404