Vedoucí skladu

Plzeňský Prazdroj, a. s. Czechia

Published: 2020-12-04 Ad Code: WOqloYJ Views: 5575

offer.reply.sticky.label

Charakteristika pozice:

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici vedoucí skladu. Na této pozici budete řídit veškerou operativu skladu a řešit běžné problémy vzniklé na oddělení, budete zodpovědní za správnou a efektivní manipulaci se zbožím a obaly ve skladech (tuzemsko, export) a za provoz VZV a dalších technických zařízení užívaných ve skladu. Mezi Vaše další zodpovědnosti bude patřit komunikace s ostatními zúčastněnými stranami (výroba, plánování, dispečink, obchodní úsek, dodavatelé, ostraha objektu), kontrola dodržování nakládky dle předem určeného harmonogramu závozů, návrhy efektivního využití manipulační techniky, kontrola a vyhodnocování sčítání stavu zásob na skladě. Budete mít možnost účastnit se různých projektů v oblasti skladového hospodářství a být tak u zrodu změn v oblasti skladování. Očekáváme, že i Vy sám/sama budete iniciovat změny vedoucí ke zvýšení efektivity procesů, snížení nákladů, minimalizaci ztrát a že budete přicházet s návrhy pro cílené zlepšení procesů na středisku.

Vaším nadřízeným bude manažer skladu.

Náplň práce:

• Za svěřený majetek a za provádění inventur zboží, obalů a majetku (HIM, DHIM) a za případné inventurní rozdíly

• Za zajištění hmotné odpovědnosti pracovníků skladu

• Rozvrh směn a obsazení směn zaměstnanci

• Za provoz a revize technických zařízení

• Efektivní a hospodárný provoz VZV a dalších technických zařízení skladu /I-SITE

• Efektivní komunikaci mezi distribuci, obchodním oddělením a středisky ve výrobě

• Kontrolu zadaných oprav SO a EL v SAP

• Dodržení finančních plánů na svěřeném útvaru

• Kontrolu dat v SAP. Zadávání zúčtovatelných inventur a kontrolní počítání mSTSdo SAP a zpracování podkladů k vyřízení reklamací s oddělením výroby

• Zadávání a kontrolu dat do systému PASSPORT

• Kontrolu dodržování FIFO, legislativních požadavků v oblasti BOZP, PO, EMS, Hygieny, požadovaných revizí a dalších pokynů a předpisů platných ve společnosti

• Objednávky a přejímky servisních zásahů techniků manipulační techniky, odsouhlasení provedených výkonů servisních techniků pro zúčtování

• Zadává opravy SO a EL do systému SAP

• Kontrolu záznamů CCTV

Požadavky:

• Vzdělání VŠ se zaměřením na logistiku nebo 5 let odpovídající praxe v logistice nebo skladu

• Minimálně 5 let praxe v oblasti řízení pracovního týmu

• Znalosti práce s PC (Office, SAP, internet)

• ŘP B

• Mírně pokročilá znalost AJ

• Pokročilé znalosti ZP a platných předpisu BOZP a PO

• Manažerské a koordinační dovednosti

Nabízíme:

- Příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, vzdělávání a nadstandardní zdravotní péči ve výši 10 000 Kč ročně

- Příspěvek na penzijní/životní připojištění ve výši 12 000 Kč ročně

- Odměna za doporučení dalšího zaměstnance 15 000 Kč

- 5 týdnů dovolené pro tvůj odpočinek

- 2 dny rekondičního volna

- Bonusové pivo, pivo na dovolenou a na Vánoce, poukázky na nákup piva, pivo v zaměstnanecké restauraci za symbolickou cenu, volné vstupy na prohlídky našich pivovarů

- Dotované stravování v areálu pivovaru - výběr z několika jídel + nápoje zdarma (nealkoholické pivo, limonády, voda)

- Nápoje na pracovišti zdarma

- Příspěvek za věrnost

- Nákup za zvýhodněné ceny v dárkových prodejnách a na e-shopu Plzeňského Prazdroje

- Možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje, možnost kariérního růstu

• Pravidelné roční navyšování mzdy

• Možnost mimořádných odměn (finanční i nefinanční)

• pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na neurčitou

KONTAKT

Plzeňský Prazdroj, a. s.

info@prazdroj.cz

+420 222 710 159

Salary

From 1000 EUR

Full time

Education level

Middle

Sector of activity

Transport & logistics

Published : 2020-12-04

Ad Code: WOqloYJ

Views: 5575