Vedoucí týmu kvality. Práce v okrese Plzeň

EUROPA WORKINTENSE spol. s r. o. Czechia

Published: 2021-07-21 Ad Code: ZpOXewa Views: 3547

offer.reply.sticky.label

Nabídka práce v okrese Plzeň. Základní mzda 35 000 Kč až 40 000 Kč za měsíc. Zákonné příplatky, příspěvek na dopravu, stravenky v hodnotě 100 Kč.

Mzda, finanční podmínky:

  • základní mzda na pozici vedoucí týmu kvality 35 000 Kč až 40 000 Kč za měsíc;
  • zákonné příplatky: noční směny, přesčasy, víkendy, svátky;
  • 13 plat: 50% výplata v únoru a 50% výplata v srpnu;
  • příspěvek na dopravu;
  • stravenky v hodnotě 100 Kč, příspěvek zaměstnavatele 70%;
  • 5 týdnů dovolené.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobé zaměstnání, nabídka práce v okrese města Plzeň;
  • nabídka práce také je vhodná pro cizince s trvalým pobytem na území ČR;
  • zajímavé mzdové ohodnocení;
  • místo výkonu práce: město Dobřany, okres Plzeň;
  • práce na základě pracovní smlouvy;
  • práce na DPČ (dohoda o pracovní činnosti), po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP;
  • nástup na pozici vedoucí týmu kvality možný po dohodě.

Náplň práce:

  • řídí činnosti kontrolorů kvality a zabezpečuje činnosti dle specifikace zákazníka prostřednictvím procesních a produktových auditů;
  • spolupráce při dodavatelských auditech;
  • zajištění údržby a kalibrace měřicích zařízení na daném LSC;
  • vytváření školicí dokumenty a provádění školení;
  • spolupráce s celým týmem kvality ve firmě a týmem kvality zákazníka v rámci dosažení strategie;
  • zodpovědnost za rozhodování o zadržení produktů na základě inspekčních plánů;
  • zodpovědnost za proškolení nového zaměstnance v této oblasti;
  • report.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • velmi dobrá znalost skladových procesů a technologií;
  • vynikající znalost postupů zajišťování kvality;
  • schopnost pružně řešit nestandardní situace;
  • znalost programu SAP;
  • znalost AJ na pokročilé úrovni (mluvený i písemný projev);
  • velmi dobrá znalost MS Office (Word, Excel, PPT);
  • obecné povědomí o systémech kvality;
  • samostatnost, spolehlivost, odpovědnost;
  • pozitivní myšlení.

Stravování:

  • příspěvek na stravování.

Pracovní doba:

  • jednosměnný provoz, Po-Pá.

Kontakt pro zájemce o práci:

Details

Salary

From 1000 EUR

Employment Type

Full time

Sector of activity

Manual work, manufacturing

Published : 2021-07-21

Ad Code: ZpOXewa

Views: 3547

Select bus line