Zedník. Gedos, stavebnictví. Práce v Praze s ubytováním. Pro pracovníky zajistíme krátkodobé vízum a zaměstnanecké karty

Solid Construction group a.s Czechia

Published: 2020-12-16 Ad Code: 5y0Zymg Views: 12240

offer.reply.sticky.label

Přijmeme zedníka. Mzda 120 Kč/hod., výdělek 32 000 Kč/měsíc, možnost záloh. Práce s ubytováním v Praze. Zajistíme pracovní vízum pro cizince

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda na pozici zedníka 120 Kč/hod.;
  • průměrný výdělek 32 000 Kč za měsíc;
  • zajišťujeme ubytování;
  • možnost týdenních záloh.

Náplň práce:

  • stavební zednické práce;
  • štukování a omítky;
  • příprava podkladu pro štukatérské práce;
  • zhotovování a opravování štukatérských prvků;
  • pomocné práce dle potřeby.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na pozici zedníka min. 2 roky;
  • orientace ve stavebních výkresech a dokumentaci;
  • manuální zručnost;
  • čistý trestní rejstřík, dobrý zdravotní stav;
  • zájem o dlouhodobé zaměstnání;
  • ochota pracovat i o víkendech.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • práce je vhodná pro cizince, stavebnictví;
  • krátkodobá a dlouhodobá práce v České republice;
  • místo výkonu práce: práce v Praze;
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovní vízum;
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce) nebo DPČ (dohoda o pracovní činnosti); možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek – HPP;
  • pracoviště dle zakázek u společnosti Gedos​ ;
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU;
  • nástup na pozici zedníka možný ihned nebo po dohodě.

Stravování:

  • vlastní.

Pracovní doba:

  • Po - Pá 10-12 hod./denně;
  • možnost práce o víkendu.

Kontakt pro zájemce o práci:

  • Varianytsia Nataliia
  • Telefonní číslo: +420 702 236 302
  • Viber: +420 722 952 672
  • E-mail: n.varianytsia@workintense.eu

Salary

From 1000 EUR

Full time

Education level

Middle

Sector of activity

Construction, architecture

Published : 2020-12-16

Ad Code: 5y0Zymg

Views: 12240