Views: 512
Applications: 0
Company: GoodWorker.EU

Operátor Příjmu Zakázek se Znalostí Německého Jazyka

Location: Czechia

Contact Person: GoodWorker.EU

Employment Type: full time

Education: middle

Náplň práce, o čem tato práce je:

  • stanovení technologie zpracování zakázky;
  • vyplňování technologických listu k zakázce;
  • nastavení zakázkových etapu;
  • zadání termínг pro zpracování a expedici zakázky;
  • komunikace se stávajícími zákazníky;
  • spolupráce s expedicí na zajištění dohodnutého termínu odeslání zakázky;
  • spolupráce s obchodním oddělením na spokojenosti zákazníka;
  • odesílání a přijímání korektury (emailem, WF…);
  • odesílání finálních dat u zakázek, kde jsou data finálním výstupem;
  • třídění a archivace emailové komunikace.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • znalost německého jazyka slovem i písmem;
  • základní znalost grafických programů, především Adobe;
  • polygrafické vzdělání nebo praxe v polygrafii výhodou;
  • středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou;
  • znalost práce s počítačem;
  • výborné komunikační schopnosti;
  • čistý trestní rejstřík;
  • dobrý zdravotní stav;
  • spolehlivost a manuální zručnost.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá a stabilní práce;
  • místo výkonu práce ve městě Statenice;
  • systematické zaučení, možnost zvýšení kvalifikace;
  • práce na HPP (hlavního pracovního poměru - odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění);
  • nástup na pozici Operátor příjmu zakázek dle dohody.

Mzda, finanční podmínky:

  • nástupní mzda: 27.000 Kč;
  • 5 týdnů dovolené;
  • příspěvek na stravování;
  • po odpracovaném roce - příplatek na dopravu a věrnostní přípatek.

Pracovní doba:

  • dvousměnný provoz 6:30-17:00;

Kontakty:

v.romanova@goodworker.eu

tel: +420 724 969 679

KzQyMCA3MjQgOTY5IDY3OQ==

Max. 2.00MB. Formats: pdf, rtf, doc, ODT, xls, txt

Published: 2019-05-30

Expires on: 2019-07-14

Ad Code: LOkGGyA

Report

Do you want to find out about similar vacancies first?

Similar vacancies

18.09.19
We urgently need you
Contact Person: Workintense UA ТОВ Czechia
18.09.19
17.09.19
Contact Person: Наталія Гелеван Czechia
17.09.19
Recently viewed