Views: 541
Applications: 0
Company: GoodWorker.EU

Pracovník/се Výroby Tiskových Forem. Dlouhodobá Práce v Praze

Location: Statenice

Contact Person: GoodWorker.EU

Employment Type: full time

Education: middle

Popis pracovní nabídky:

Přijmeme pracovníka/сi do výroby tiskových forem. Dlouhodobé zaměstnaní. Výdělek 25 000 Kč, benefity. Práce na HPP. Dobrá dopravní dostupnost

Mzda, finanční podmínky:

  • nástupní mzda 15000 Kč + 8000 Kč osobní složka;
  • bonusy a jiné benefity;
  • dovolena 5 týdnů;
  • příspěvek na stravování;
  • po odpracovaném roce - příplatek na dopravu a věrnostní přípatek.

Náplň práce:

  • řádně vykonává práci při výrobě tiskových forem dle dodaných podkladů;
  • vykonává vstupní kontrolu podkladů pro výrobu;
  • provádí vizuální kontrolu výrobku, kontroluje shodu výrobku s požadavky v technologickém listu a kontrolu shody parametrů výrobku s technologickými pokyny;
  • vykonává činnosti spojené s archivací zakázek;
  • provádí manipulaci s materiálem;
  • účelně a hospodárně využívá všech zdrojů.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • učební obor či středoškolské vzdělání nejlépe technického směru;
  • praxe v polygrafii je výhodou, není podmínkou;
  • základní schopnost číst a používat technické podklady a výkresy;
  • manuální zručnost;
  • technické a organizační myšlení;
  • základní znalost práce s počítačem.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá a stabilní práce;
  • místo výkonu práce ve městě Statenice;
  • systematické zaučení, možnost zvýšení kvalifikace;
  • práce na HPP (hlavního pracovního poměru - odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění);
  • nástup na pozici Pracovník/се výroby tiskových forem dle dohody.

Stravování:

  • příplatek na stravování.

Pracovní doba:

  • dvousměnný provoz, Po-Pá
  • 6:00 - 14:00 / 13:30 - 21:30

Kontakty:

mailto:v.romanova@goodworker.eu>v.romanova@goodworker.eu

tel:+420 724 969 679

KzQyMCA3MjQgOTY5IDY3OQ==

Max. 2.00MB. Formats: pdf, rtf, doc, ODT, xls, txt

Published: 2019-06-27

Expires on: 2019-08-11

Ad Code: Xr7GDXz

Report

Do you want to find out about similar vacancies first?

Similar vacancies

Recently viewed