Views: 248
Applications: 0
Company: GoodWorker.EU

Operátor Příjmu Zakázek Pro Značkové Zákazníky – Angličtinář

Location: Czechia

Contact Person: GoodWorker.EU

Employment Type: full time

Náplň práce, o čem tato práce je:

  • příjem zakázky;
  • nastavení a realizace kompletního zpracování zakázky;
  • komunikace se zákazníkem;
  • komunikace se spolupracovníky při zpracování zakázky;
  • související úkoly v rámci obchodního oddělení.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • znalost anglického jazyka slovem i písmem;
  • znalost německého jazyka výhodou;
  • základní znalost grafických programů, především Adobe;
  • polygrafické vzdělání nebo praxe v polygrafii výhodou;
  • středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou;
  • znalost práce s počítačem;
  • výborné komunikační schopnosti;
  • čistý trestní rejstřík;
  • dobrý zdravotní stav;
  • spolehlivost a manuální zručnost.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá a stabilní práce;
  • místo výkonu práce ve městě Statenice;
  • systematické zaučení, možnost zvýšení kvalifikace;
  • práce na HPP (hlavního pracovního poměru - odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění);
  • nástup na pozici Operátor příjmu zakázek dle dohody.

Mzda, finanční podmínky:

  • nástupní mzda: 27.000 Kč;
  • 5 týdnů dovolené;
  • příspěvek na stravování;
  • po odpracovaném roce - příplatek na dopravu a věrnostní přípatek.

Pracovní doba:

  • dvousměnný provoz: PO – PÁ 6:30-17:00;
KzQyMCA3MjQgOTY5IDY3OQ==

Max. 2.00MB. Formats: pdf, rtf, doc, ODT, xls, txt

Published: 2019-07-22

Expires on: 2019-09-05

Ad Code: bz9oPpe

Report

Do you want to find out about similar vacancies first?