Kuchař/ka. Práce v Brně. Dlouhodobé Zaměstnaní Archived

GoodWorker.EU Czechia

Published: 2019-05-30 Ad Code: lVEReqe Views: 431

Nabídka práce pro kuchaře/ku. Mzda od 30 000 Kč + bonusy a příplatky. Zaměstnaní v nejprestižnější brněnské restauraci. Práce na HPP

Náplň práce:

  • příprava jídel a jejich úprava;
  • sestavování jídelních lístků;
  • úkolování personálu na kuchyni;
  • kontrola správného nakládaní s potravinami;
  • dohled nad dodržování bezpečnostních a hygienických předpisů.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou;
  • praxe na pozici kuchaře/ky - podmínkou;
  • prokazatelné zkušenosti z oblasti vysoké gastronomie na obdobné pozici;
  • orientaci v moderní gastronomii, znalost světových trendů;
  • organizační schopnosti ve vedení malého týmu;
  • pozitivní přístup k práci;
  • ochota se učit novým věcem;
  • komunikativnost, pracovitost;
  • platný potravinářský průkaz .

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • zázemí a stabilitu v jedné z nejprestižnějších brněnských restaurací;
  • prostor pro osobní realizaci a profesní růst;
  • nadstandardní finanční ohodnocení a práci na HPP (pracovní smlouva);
  • práci se stabilním týmem kvalitních kuchařů na směnách;
  • přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí;
  • nástup na pozici kuchaře/ky ihned nebo dle dohody.

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda kuchaře/ky od 30 000 Kč + bonusy a příplatky;
  • příplatky za dny navíc, dle výkonu a šikovnosti prémie následující měsíc po zapracování;
  • příplatek na dopravu, školení a semináře v gastru hradíme v plné výši.

Pracovní doba:

  • pracovní úvazek minimálně 15 dnů;
  • jednosměnný provoz;
  • 09:00 - 23:00.

Kontakty:

mailto:v.romanova@workintensegroup.eu>v.romanova@workintensegroup.eu

tel:+420 724 969 679

Salary

From 500 EUR

Full time

Published : 2019-05-30

Ad Code: lVEReqe

Views: 431