Views: 196
Applications: 0
Company: EUROPA WORKINTENSE spol. s r. o.

Skladový Administrátor. Coca Cola. Stabilní Práce S ubytováním v Praze, Česká Republika

Location: Czechia , Prague

Salary: From 1000 EUR

Contact Person: EUROPA WORKINTENSE spol. s r. o.

Link to website: https://robota-praha.com/uk

Employment Type: full time

Přijmeme skladového administrátora. Mzda od 130 - 150 Kč/hod, výdělek až 33 000 Kč. Práce s ubytováním. Dlouhodobé zaměstnaní. Možnost práce na HPP

Náplň práce, o čem tato práce je:

  • zpracování objednávek pomocí skladového systému SAP;
  • komunikace s mistry společnosti kvůli příjmu a expedici zboží;
  • kontrola správnosti vyexpedovaného a přijatého materiálu;
  • fyzická kontrola stavu materiálu v porovnání s účetním stavem;
  • zadávání informací o pohybu materiálu do systému SAP;
  • výdej a příjem zboží a předávání pokynů skladníkovi - řidiči VZV 3,5 t.;
  • manipulační práce s VZV – vykládka a nakládka nákladních aut za pomocí el. nízkozdvižného vozíku.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxi ve skladu na pozici skladový administrátor se znalostí práce v SAP;
  • praxe v řízení VZV 3,5 t. platné řidičské oprávnění na VZV;
  • čistý trestní rejstřík je podmínkou;
  • flexibilita – v případě potřeby záskok na obdobné pozici;
  • ochota pracovat na směnný provoz;
  • samostatnost a zodpovědnost.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • nabídka práce v Praze;
  • zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince;
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza;
  • stabilní práce s ubytováním v Praze, Česká republika;
  • dlouhodobé zaměstnaní ve společnosti Coca Cola;
  • místo výkonu práce: Praha 9 – Horní Počernice, Česká republika;
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), po zapracování možnost práce na DPČ (dohoda o pracovní činnosti) nebo uzavření pracovního poměru na plný úvazek – HPP (hlavní pracovní poměr – odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění);
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU;
  • nástup na pozici skladový administrátor možný ihned nebo po dohodě.

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda skladového administrátora od 130 - 150 Kč/hod.;
  • výdělek až 33 000 Kč;
  • zajišťujeme ubytování;
  • zajišťujeme pracovní obuv.

Stravování:

  • vlastní;
  • k dispozici prodejní automat.

Pracovní doba:

  • dvousměnný provoz (ranní a noční);
  • pracovní směny: 6:00-18:00, 18:00-6:00.

Kontakt pro zájemce o práci:

Max. 2.00MB. Formats: pdf, rtf, doc, ODT, xls, txt

Published: 2019-05-21

Expires on: 2019-07-05

Ad Code: yXVrKJw

Report

Do you want to find out about similar vacancies first?

Recently viewed