Montér vodovodů a kanalizací. Žitenice, Ústecký kraj

Solid Construction group a.s Czechia

Published: 2021-04-20 Ad Code: w2LGJXL Views: 3535

offer.reply.sticky.label

Mzda, finanční podmínky:

·        mzda na pozici montér vodovodů a kanalizací 155 Kč/hod.;

·        průměrný výdělek 31 000 Kč/měs.;

·        poskytujeme ubytování;

·        možnost týdenních záloh.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • nabídka práce vhodná pro cizince;

·        dlouhodobá práce s ubytování ve vodohospodářství;

  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza;
  • místo výkonu práce: Žitenice, Ústeckém kraji;

·        práce na DPP (dohoda o provedení práce), DPČ (dohoda o pracovní činnosti) a po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP (hlavní pracovní poměr);

  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU;
  • nástup na pozici montér vodovodů a kanalizací možný ihned nebo po dohodě.

Náplň práce:

·        práce na stavbě;

·        čtení a použití technických podkladů;

·        sestavování dílů potrubí, armatur a ventilů do montážních celků;

·        montáž, demontáž a opravy vodovodních a kanalizačních přípojek a sítí;

·        vyhledávání poruch diagnostickým přístrojem.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

·        výhodou je zkušenost ve vodohospodářském oboru;

·        praxe s montáží venkovních vodovodů a kanalizací;

·        ochota práce venku;

·        fyzická zdatnost a manuální zručnost;

·        zájem o dlouhodobé zaměstnání;

·        dodržování bezpečnostních předpisů na pracovišti.

Stravování:

·        vlastní.

Pracovní doba:

·        jednosměnný provoz,  Po – Pá, So dle potřeby;

·         po 10 hod./den.

Kontakt pro zájemce o práci:

·        Varianytsia Nataliia

·        tel.: +420 702 236 302

·        viber: +420 702 236 302

·        e-mail: n.varianytsia@workintense.eu

Salary

From 1000 EUR

Full time

Education level

Unfinished middle

Sector of activity

Construction, architecture

Published : 2021-04-20

Ad Code: w2LGJXL

Views: 3535