Odborní účetní všeobecní Archived

Connect Economic Group s.r.o. Czechia

Published: 2021-01-22 Ad Code: RWnkRdB Views: 4561

Místo výkonu práce Hájkova 1622/12, Praha 3. Prvotní kontakt emailem office@connectgroup.cz
Náplň práce: zpracování mezd a běžné mzdové agendy vůči k externím institucím, zpracování exekucí a insolvencí v rámci mezd, zkušenost se zaměstnáváním cizinců, roční zúčtování daní a roční vyúčtováním zálohové a srážkové daně firmy, základy personalistiky, znalost mzdového programu Helios výhodou, zkušenost se zaměstnáváním osob se zdravotním postižením a zdravotním znevýhodněním výhodou, týmová spolupráce, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, aktivní komunikace s klienty, profesionalita, zájem odborně se vzdělávat, přítomnost v kanceláři, účast v rozvojovém programu, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
Nabízíme: Odborný i osobní rozvoj, zázemí rodinné firmy, skvělý kolektiv odborníků, moderní kancelář, možnost si plánovat práci dle svých možností, podílení se na rozvoji firmy, spolupráce na projektech.
Zaměstnanecké výhody: rozvojový program vedený odborníky

Salary

From 900 EUR

Published : 2021-01-22

Ad Code: RWnkRdB

Views: 4561