ОПЕРАТОР МАШИН

workera Poland

Published: 2022-01-17 Ad Code: rAv1ean Views: 444

offer.reply.sticky.label

Зарплата:

16 зл/годину нетто PL

Контактные данные

+4728149804

PL

OPERATOR MASZYN / PRODUCENT TENNECCO AUTOMOTIVE Stanowisko – operator maszyn Zakład produkcyjny znajduję się przy ulicy Zwycięstwa 12 w Stanowicach, zajmuję się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją układów wydechowych.

Na terenie zakładu obowiązuje całkowity zakaz palenia.

Doświadczenie: nie wymagane

Stawka: 16zl/godz netto

Tryb pracy: 2 zmiany po 12h, PON-PT plus czasem weekendPraca w trybie 12h począwszy od 3-go tygodnia

Pierwsze dwa tygodnie to okres szkolenia, wtedy praca w trybie 3 zmiany po 8h Jako rekompensatę za małą ilość h w pierwszych dwóch tygodniach będzie dla pracownika 300 PLN brutto W związku ze zmianą tryby pracy na 12-godzinny obowiązują stawki standardowe

Zakres obowiązków:

praca przy obsłudze maszyn w ruchu;ręczny transport materiałów i narzędzi;wstępna kontrola wizualna oraz manualna, komponentów i wyrobów gotowych zgodnie instrukcją pracy;utrzymanie stanowiska pracy w czystości i porządku;raportowanie wyników pracy

Wprowadzenia na zakład wyłącznie w poniedziałki (Szkolenia) : 17.01.2022, 24.01.2022, 31.02.2022, 07.02.2022; możliwe też wejścia w środy.

Wymagania wobec kandydatów:

preferowane osoby nie rotujące, stałe, ważny pobyt i pozwolenie na pracę co najmniej na 3 mies.mile widziane osoby z komunikatywną znajomością języka polskiego w przypadku osób bez znajomości polskiego: j. ukraiński, rosyjski, angielski dobry wzrok, precyzja, zdolności manualneW razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

TEL/ VIBER/WhatsApp : 728 149 804

UA

МАШИННИК / ТЕННЕККО АВТОМОБІЛЬНИЙ ВИРОБНИК Посада - механізатор Виробничий завод розташований на вулиці Zwycięstwa, 12 у Становіцях.

 займається проектуванням, виробництвом та розповсюдженням вихлопних систем. На території заводу категорично заборонено палити.

Досвід роботи: не обов'язковий

Ставка: 16 злотих / година нетто

Режим роботи: 2 зміни після 12 год, ПН-ПТ плюс іноді вихідні Операція 12 годин, починаючи з 3-го тижня Перші два тижні – це період навчання, потім робота в 3 зміни по 8 годин кожна Компенсація за невелику кількість годин у перші два тижні складе 300 злотих брутто для працівника У зв’язку з переходом на 12-годинний режим застосовуються стандартні тарифи.

Обов'язки:

робота з робочою технікою в русі;ручне транспортування матеріалів та інструментів;попередній візуальний і ручний огляд комплектуючих і готової продукції згідно з робочими інструкціями;утримання робочого місця в чистоті та порядку;звітність про результати роботи

Навчання на заводі тільки по понеділках:17.01.2022 р.,24.01.2022 р.,31.02.2022 р., 07.02.2022;також можливі записи по середах.

Вимоги до кандидатів:

бажані особи без ротації, постійне, дійсне місце проживання та дозвіл на роботу не менше 3 місяців.запрошуються люди з комунікативним знанням польської мови для людей без знання польської: українська, російська, англійська хороший зір, точність, ручні навички

Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, не соромтеся зв’язатися зі мною.

Details

Salary

From 500 EUR

Employment Type

Full time

Education level

Unfinished middle

Required knowledge of languages

Polski, русский, українська

Sector of activity

Manual work, manufacturing

Contact person

Mariana

Company E-mail

mariana.workera@gmail.com

Contact person phone

+48728149804

Published : 2022-01-17

Ad Code: rAv1ean

Views: 444

Select bus line