Pomocný dělník na balící lince. Práce s ubytováním

EUROPA WORKINTENSE spol. s r. o. Czechia

Published: 2021-08-13 Ad Code: JNKXejG Views: 5437

offer.reply.sticky.label

Nabídka práce vhodná pro cizince. Mzda120 -125 Kč/hod., výdělek cca 35 000 Kč/měsíc. Práce s ubytováním, Olomoucký kraj. Zajistíme pracovní vízum

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda na pozici pomocný dělník 120 -125 Kč/hod;
  • výdělek cca 35 000 Kč/měsíc;
  • možnost záloh;
  • zajišťujeme ubytování.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobé zaměstnaní, zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince;
  • nabídka práce je vhodná pro cizince (občany EU nebo pro cizince s trvalým pobytem na území ČR);
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovní vízum;
  • možnost přezaměstnaní;
  • místo výkonu práce: město Čelčice, Olomoucký kraj;
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce) nebo DPČ (dohoda o pracovní činnosti); možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP;
  • stálá práce s ubytováním;
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU;
  • nástup na pozici pomocný dělník možný ihned nebo dle dohody.

Náplň práce:

  • naskladňování a vyskladňování zboží, surovin;
  • obsluha, seřizování a údržba balící linky;
  •  práce na výrobní lince;
  • kontrola kvality produktu.
  • Požadujeme po budoucím zaměstnanci:
  • praxe na obdobně pozici - výhodou;
  • spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost;
  • čistý trestní rejstřík;
  • zdravotní průkaz do potravinářství;
  • dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost;
  • manipulace s těžším materiálem - max. 25 kg;
  • zájem o dlouhodobé zaměstnání.

Stravování:

  • vlastní

Pracovní doba:

  • jednosměnný provoz;
  • Po-Pá, 10-12 hod/den.;
  • možnost práce ovíkendech, dle dohody.

Salary

From 1000 EUR

Full time

Sector of activity

Manual work, manufacturing

Published : 2021-08-13

Ad Code: JNKXejG

Views: 5437