Skladník. Dlouhodobě zaměstnaní ve společnosti SITEL. Práce ve městě Odolena Voda, okres Praha-východ

Solid Construction group a.s Czechia

Published: 2020-11-26 Ad Code: lyo61yW Views: 15949

offer.reply.sticky.label

Nabídka prácepro skladníka. 127 Kč/hod, výdělek cca 31 000 Kč. Práce s ubytováním. Možnost týdenních záloha práce o víkendu. Dlouhodobě zaměstnaní

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda na pozici skladníka 127 Kč/hod.;
  • výdělek cca 31 000 Kč;
  • poskytujeme ubytování;
  • zajišťujeme pracovní oděvy;
  • možnost týdenních záloh.

Náplň práce:

  • práce ve skladu (převoz materiálu, vychystávání zboží);
  • práce s motorovou pilou a cirkulárkou při řezání plastů;
  • kompletace kabelových svazků;
  • úklid pracoviště v konci směny.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na pozici skladník- výhodou;
  • fyzická zdatnost a manuální zručnost;
  • dodržování bezpečnostních předpisů na pracovišti;
  • čistý trestní rejstřík;
  • zájem o dlouhodobé zaměstnání.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • stabilní práce ve skladě v okrese Praha-východ;
  • zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince;
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza;
  • nabídka práce s ubytováním v okrese Praha-východ;
  • dlouhodobě zaměstnaní v provozovně společnosti SITEL;
  • místo výkonu práce:město Odolena Voda, okres Praha-východ;
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), práce na DPČ (dohoda o pracovní činnosti) a po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP (hlavní pracovní poměr - odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění);
  • nástup na pozici skladníka ihned nebo dle dohody.

Stravování:

  • vlastní.

Pracovní doba:

  • práce v jednosměnném provozu;
  • PO – PÁ, po 12 hod./den.;
  • možnost práce o víkendu.

Kontakt pro zájemce o práci:

  • Liudmyla Shyika
  • Telefonní číslo: +420 702 086 623
  • Viber: +420 702 086 623
  • E-mail: l.shyika@workintense.eu

Salary

From 1000 EUR

Full time

Education level

Unfinished middle

Sector of activity

Construction, architecture

Published : 2020-11-26

Ad Code: lyo61yW

Views: 15949