Strojník - obsluha rypadel a nakladačů. Volná pracovní místa ve vodohospodářství, město Žitenice, Ústecký kraj

Solid Construction group a.s Czechia

Published: 2021-04-20 Ad Code: bpELEEG Views: 4825

offer.reply.sticky.label

Nabídka práce vhodná pro cizince. Mzda 190 Kč/hod, průměrný výdělek 38 000 Kč/měs., možnost záloh. Práce s ubytováním. Zajišťujeme pracovní povolení

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda na pozici strojník - obsluha rypadel a nakladačů 190 Kč/hod.;
  • průměrný výdělek 38 000 Kč/měs.;
  • poskytujeme ubytování;
  • možnost týdenních záloh.

Náplň práce:

  • obsluha rypadel a nakladačů;
  • výkopové práce na vodohospodářských stavbách;
  • běžná údržba svěřeného stroje.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na stejné nebo obdobné pozici min. 2 roky;
  • platný strojní a profesní průkaz;
  • řidičský průkaz sk. B,T – podmínkou, sk.E -výhodou;
  • strojnický průkaz;
  • spolehlivost, samostatnost, odpovědnost.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • nabídka práce vhodná pro cizince;
  • dlouhodobá práce s ubytování ve vodohospodářství;
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza;
  • místo výkonu práce: Žitenice, Ústeckém kraji;
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), DPČ (dohoda o pracovní činnosti) a po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP (hlavní pracovní poměr);
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU;
  • nástup na pozici strojník - obsluha rypadel a nakladačů je možný ihned nebo po dohodě.

Stravování:

  • vlastní.

Pracovní doba:

  • jednosměnný provoz, Po – Pá, So dle potřeby;
  • po 10 hod./den.

Kontakt pro zájemce o práci:

  • Varianytsia Nataliia
  • Tel: +420 702 236 302
  • Viber: +420 702 236 302
  • E-mail: n.varianytsia@workintense.eu

Salary

From 1000 EUR

Full time

Education level

Middle

Sector of activity

Construction, architecture

Published : 2021-04-20

Ad Code: bpELEEG

Views: 4825